Budavári Zsuzsa

grafológus, tanár

Élményekkel teli évtizedek a hátam mögött – s mindnek köze van a pedagógiához, tanításhoz, gyermekekhez, felnőttekhez. Az egyetemet követően 10 évig általános iskolában tanítottam, majd a magyar irodalom és történelem titkait gimnazistákkal beszéltem meg. Több mint 10 évig gyermekvédelemmel is foglalkoztam.

20 éve tanítom a grafológia személyiségvizsgálatát, az elméleti alapokat és a grafológiai elemzés gyakorlatát.

Szívesen osztom meg tapasztalataimat humán tanácsadókkal, pedagógus kollégákkal és aggódó szülőkkel, hogyan segítsenek diszgráfiás, magatartási, tanulási zavarral küzdő gyermekeken. Az írászavarok értelmezése, elemzése gyakran utat mutat ezen problémák lekűzdésére.

Tanácsadóként a gyermek-szülő konfliktusok, a pályaválasztás területével foglalkozom a leggyakrabban.

Grafológusképzés
2017 szeptember 30.